Hello, world :)

Mūsdienās Interneta un dzīves kopumā straujas socializācijas procesā notiek anonimitātes neatvairāma iznīcināšana. Pasaulē palicis pārāk maz vietu, kur var atļauties pabūt nenosauktam un nepamanītam. Tagad tā ir greznība. Kaut arī cilvēki joprojām cenšas slēpties aiz pseidonīmiem un avatāriem, viss, ko viņi saņem rezultātā – ne vairāk, ka anonimitātes ilūzija. Kāds pie tās ilūzijas turas, kā pie glābšanas salmiņa, citi to pilnībā atraida, daži cenšas atrast „zeltu vidusceļu”.

Savas apziņotās dzīves lielāku daļu es nodzīvoju, cenšoties atstāt iespējami mazāk vispārēji pieejamās informācijas par sevi. Pēc savējās dzīves pieredzes, es vadījos ar tēzi „jo mazāk par tevi zina, jo spēcīgāks un mierīgāks ir tavs miegs, pat tad, kad tev nav ko slēpt”. Un daļēji tā tas ir. No otras malas skatoties, jebkurā lietā nekad nav labi šaut pār strīpu. Jo, liedzot pieeju personīgai informācijai, mēs vienlaicīgi atņemam sev iespēju gūt atsauksmes uz to no ārpuses.

Ko es vēlos ar to pateikt? Viss ir vienkārši: es nolēmu priekš sevis, ka ir pienācis laiks pārstāt slēpties aiz pseidonīmiem. Mana tieksme pēc anonimitātes pagātnē nospēlēja ar mani diezgan ļaunu joku. Tāpēc es izdarīju attiecīgus secinājumus un aši labojos, bet šī vietne var tikt uzskatāma par savdabīgu „darbu pār kļūdām”.

Laipni lūdzu manā personīgajā migā! Lai šeit publicētie materiāli un manas domas kļūst par Jums lietderīgiem, un Jūs atradīsiet tieši to, ko meklējat.