Vietnes

Manu radu, tuvinieku un vienkārši paziņu vairākums ir pārliecināts, ka mana nodarbošanās ir interneta vietņu veidošana. Neskatoties uz to, ka piekritu viņiem tikai daļēji (īstenībā esmu spējīgs uz daudz ko nozīmīgāku) interneta vietņu veidošana tiešām ir viens no maniem darbiem.

Ilgu laiku jaunus pasūtījumus man nodrošināja jau agrāk izveidojusies klientūra, tāpēc man nebija vajadzības papildus reklamēt sevi mīļoto :) Bet laiks iet un viss mainās. Tā es nolēmu, ka plašai sabiedrībai ir pienācis īstais brīdis uzzināt par manu eksistenci.

Šeit es periodiski prezentēšu dažus no maniem darbiem, ar nolūku, lai tos varētu apskatīt mani potenciālie klienti. Lai nokļūtu konkrētajā vietnē no piedāvāta saraksta, ir pietiekoši uzklikšķināt uz tā skrinšota.

Skatieties, mēģiniet, „taustiet”… Ja Jums patiks mani darbi – griezieties. Ar mani var sazināties vai pa tālruni +371 22113439, vai arī izmantojot rekvizītus, kas norādīti nodaļā „Kontakti”. Uzdodiet jautājumus, griezieties – nekautrējieties!

Mēness Aptieka

Mēness Aptieka

Mēness Aptieka aptieku tīkla informācijas portāls

Īstenots uz CMS 1C Битрикс pamata, pilnībā adaptējamais izkārtojums, kā struktūras bāze tika pielietoti "kontrolleri", nevis standarta mapju un failu koks Bitrix sistēmās. Interesants projekts, uz kura pamata tika notestēts jauns vietnes struktūras veidošanas mehānisms. Dotā vietne - labs principiāli dažādu uzskaites sistēmu integrācijas paraugs.

Kā gan jebkurā lielā projektā, darba procesā ir radušies daudzi saistīti jautājumi, kas bija jārisina projekta ietvaros. Pat žēl, ka es nevaru palielīties, piemēram, ar mūsu īpašo piedāvājumu vizuālo redaktoru (WYSIWYG) - tas ir reāls mākslas darbs...

E-Aptieka

Mēness Aptieka aptieku tīkla Internet veikals

Ļoti liels un sarežģīts projekts. Diemžēl, nodemonstrēt ir iespējams tikai "fasādi", t.i. pašu vietni. Aiz ainas joprojām paliek 90% ļoti dažādu darbu, sākot ar fotolaboratorijas darba organizēšanu, un beidzot ar pasūtījumu piegādes loģistikas shēmu izstrādi.

Viens no vissarežģītākajiem projektiem manā professionālā darbībā, kas veicināja daudzus inovatīvus risinājumus realizācijas procesā. Es patiesi lepojos ar to, ka īstenoju to līdz galam un palaidu to produkcijā.

RPH Clinical Trials

RPH Clinical Trials

AS Recipe Plus meitas uzņēmuma vietne, kas veltīta farmācijas klīniskajiem pētījumiem.

Ja ir nepieciešams aprakstīt šo vietni vienā teikumā, tad tā ir daudzvalodu adaptīvā vietne, kur ir pielietots landing page izkārtojums, un ir balstīta uz CMS 1C Битрикс. Neiedziļinoties detaļās, es varu teikt, ka šī ir gandrīz neiespējama kombinācija.

Pie tā, šeit ir pielietota kvalitatīvi jaunā pieeja grafikas veidošanai (animētā svg grafika, gandrīz visa grafiskā noformējuma izstrāde faktiski no nulles). Citos vārdos, paldies manam frontend programmētājam par šādu vizuālās daļas īstenošanu!

Aggdonationegv.se

EGV (se)

Latvijas kļinikas EGV zviedru tīmekļa vietne

Es nevarēju nepieminēt šo vietni. Uzreiz gribēju piebilst - domēna vārda nosaukums nav mana ideja - tāds bija pasūtītāja mārketinga nodaļas novēlējums. Viegli atcerēties, vai ne?

Izņemot jau standarto detalizēti izstrādāto adaptīvo izkārtojumu, šai vietnei ir sava vēsture. Sākotnēji vietne bija domāta kā egv.lv vietnes satelīts, bet ar unikālo zviedru saturu. Realizācijas procesā tīmekļa vietne dzīvoja (aptuveni gadu) vairākos dizaina un satura variantos vienlaicīgi. Un, galu galā tas kļuva par atsevišķu projektu.

Pie tā, mana komanda paveica milzīgo darbu aktuālā satura veidošanas jomā. To, ko Jūs redzat tagad - ir sākotnēji pieprasītās datu struktūras (burtiski, "bla-bla-bla" ļoti daudz reižu xls formatā) transformācijas rezultāts (ticu, ka tagad saturs ir pieņemams un saprotams gala lietotājam).
Nerunājot par to, cik reizes mēs "spēlējamies" ar fontiem un veidojam "to ergonomiskāko dizainu".

Acīmredzot, tas ir īsts piemineklis manas komandas izturībai.

Aiwaclinic.lv

Aiwa Clinic

Jaunās AIWA klīnikas tīmekļa vietne

Daudzvalodu vietne, kas balstīta uz CMS 1С Битрикс, ar pilnībā adaptējamo izkārtojumu, smukiem prezentāciju blokiem, AJAX formām, pierakstu pie ārsta un daudzām citām īstenotām iespējām.

Pat par drukāšanas stilu neaizmirsam :-)

Aptieku Alianse

Aptieku Alianse

"Aptieku Alianse" apvienības tīmekļa vietne

Pietiekoši vecs projekts, bet arī balstīts uz CMS 1С Битрикс. Īstenots ar standarta komponentiem, satura Реализован на стандартных компонентах, satura pārvaldība atdota pasūtītāja pārstāvjiem.

MedTour.lv

MedTour site preview

MedTour klīnikas tīmekļa vietne, kas veltīta medicīnas turismam Latvijā

CMS 1С-Битрикс risinājums, daudzvalodīgs projekts, bet tehniskajā ziņā pietiekoši parasts.

Saskaņā ar uzdevumu, visīsākajā laikā bija nepieciešams ne tikai izstrādāt un palaist vietni produkcijā, bet arī sagatavot kvalitātīvus materiālus dažādās valodās (t.sk. arī ķīniešu valodā).
Neskatoties uz to, ka mana komanda izcili paveica šo uzdevumu (paldies manam lingvistam un satura pārvaldības speciālistam), mēs joprojām atceramies paša procesa iespaidus :-)

Repharm.lv

Repharm Holding

Repharm Holdinga promo-vietne

Mana komanda pārņēma šo vietni no citiem izstrādātājiem, kā sekas, nācās paveikt pilnīgu koda refaktoringu, kā arī piestrādāt stilu, lai izpildīt visas vietnes daļas vienā unificētā veidā.

Manuprāt, sanāca diezgan labi.